BLUE ZKITTLES 96% HHC-O - CanaPuff - Jednorázovka

Kód: 536
463 Kč
Již není v prodeji
Možnosti doručení

Příchuť Blue Zkittles je jako modrá malinová exploze. Představ si, že se tebou táhne klidná vůně modrých malin, která tě ihned pohltí.

Detailní informace

garance
Garance doručení
nepoškozeného zboží
sss
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
ssa
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BLUE ZKITTLES 96%

Objevte naši celou řadu jedinečných příchutí v diskrétním, přenosném vaporizéru, který můžete po dokončení jednoduše zahodit. Tyto plně dobíjecí jednorázovky zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC-O. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

BLUE ZKITTLES

Příchuť Blue Zkittles je jako modrá malinová exploze. Představ si, že se tebou táhne klidná vůně modrých malin, která tě ihned pohltí.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-O VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-O produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-O, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-O?

I když byl HHC-O objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-0
Množství: 1ml
Obsah HHC-0: 96%
Aroma: Modrá malina
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
P Avatar autora | 28.9.2023
Dobrý den, dnes jsem si koupila toto Pero. Na obalu je napsáno 99% HHC. Totéž i v tabulce složení. V popisu je ale 96%, stejně jako tady na vašich stránkách. Bohužel nemám jak obal vyfotit. Co je tedy správně? Jinak jsem s výrobkem spokojena.
Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora Potahy 27.9.2023 20:44
Kolik potahů by měla mít ?
Odpovědět