BLUEBERRY BANANA PANCAKE 96% HHC-O - CanaPuff - Jednorázovka

Kód: 587
463 Kč
Již není v prodeji
Možnosti doručení

Po tónech světlého borůvkového kompotu a banánové kaše následuje chuť dokonale opečené palačinky zalité javorovým sirupem.

Detailní informace

garance
Garance doručení
nepoškozeného zboží
sss
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
ssa
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BLUEBERRY BANANA PANCAKE 96% HHC-O

Objevte naši celou řadu jedinečných příchutí v diskrétním, přenosném vaporizéru, který můžete po dokončení jednoduše zahodit. Tyto plně dobíjecí jednorázovky zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC-O. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

BLUEBERRY BANANA PANCAKE

Po tónech světlého borůvkového kompotu a banánové kaše následuje chuť dokonale opečené palačinky zalité javorovým sirupem.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-O VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-O produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-O, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-O?

I když byl HHC-O objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Upozornění:

Tento produkt je možné prodávat i ve státech, kde je zakázán prodej samotného HHC.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-0 Vape
Množství: 1ml
Obsah HHC-0: 96%
Aroma: borůvkový kompot a banán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: