BLUEBERRY HAZE 96% HHC-O - CanaPuff - Jednorázovka

Kód: 593
463 Kč
Již není v prodeji
Možnosti doručení

S intenzivní ovocnou vůní čerstvých a šťavnatých borůvek, která se prolíná se základem cedru, santalového dřeva a dalšími svěžími dřevěnými tóny.

Detailní informace

garance
Garance doručení
nepoškozeného zboží
sss
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
ssa
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BLUEBERRY HAZE 96% HHC-O 

Objevte naši celou řadu jedinečných příchutí v diskrétním, přenosném vaporizéru, který můžete po dokončení jednoduše zahodit. Tyto plně dobíjecí jednorázovky zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC-O. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

BLUEBERRY HAZE

Blueberry Haze 96% HHC-O v jednorázovce od CanaPuff je jako jízda na vlnách relaxace. S intenzivní ovocnou vůní čerstvých a šťavnatých borůvek, která se prolíná se základem cedru, santalového dřeva a dalšími svěžími dřevěnými tóny. To vše v balení 1 ml čisté radosti. Připrav se na silnou chuť, která tě zavede do klidného a odpočinkového stavu. Ideální pro ty chvíle, kdy si chceš dopřát odpočinek s plnou parou blueberry rozkoše. CanaPuff vytvořil neodolatelný mix pro tvou chuťovou a relaxační extázi!

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-O VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-O produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-O, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-O?

I když byl HHC-O objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-0 Vape
Množství: 1ml
Obsah HHC-0: 96%
Aroma: Ovocné, zemité, borůvkové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: